Music & MP3 Search Button

 

Yaza özel en iyi kapatıcılar 2021? İnce yapılı kapatıcı önerileri Fiyatları

Yaza özel en iyi kapatıcılar 2021? İnce yapılı kapatıcı önerileri Fiyatları; Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Yaza özel en iyi kapatıcılar 2021? İnce yapılı kapatıcı önerileri Fiyatları… başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. YYaza özel en iyi kapatıcılar 2021? İnce yapılı kapatıcı önerileri Fiyatları ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Yaza özel en iyi kapatıcılar 2021? İnce yapılı kapatıcı önerileri Fiyatları

Yaz aylarının sıcak günlerinde yüzünüze ağır kapatıcılar kullanmanıza gerek yok. Hafif yapılı kapatıcılar göz altına dolma yapmadan hem doğal hem de sağlıklı bir görünüme kavuşmanıza yol gösterecektır. Peki yaza özel en iyi kapatıcılar neler? İnce yapılı kapatıcı markaları hangileri? İşte sorunun yanıtı:

Kapatıcı, özellikle göz altında bulunan cilt rengi koyuluğunun giderilmesini, tüm cildin aynı renk olmasını sağlayan kozmetik bir üründür. Ayrıca yüzdeki pürüzleri, kızarıklıkları ve lekeleri gizler ve cilt tonundan 1-2 ton açığı kullanılırsa aydınlatıcı olarak vurgulamak istediğiniz yerleri öne çıkarır. Yorgun bir yüzü canlandırmak, cilt lekelerini gizlemek ve gözaltlarındaki koyu halkalardan kurtulmak için de ideal tercihiniz olacak olan kapatıcılar, gözaltı morluklarını en aza indiriyor. Daha taze ve sağlıklı görünen bir cilt tonuna sahip olmak isteğe göre kendinize bir kapatıcı alabilirsiniz. Kapatıcı alırken önemle üstünde durulması gereken en mühim nokta, renktir. Eğer ki, cilt tonundan farklı tonda bir kapatıcı alırsanız, kapatmayı istediğiniz rengi, yani olumsuzluğu daha fazla vurgulamış yer alacağınızı unutmamalısınız. 

YAZA ÖZEL KAPATICI ÖNERİLERİ

– Dior – Diorskin Forever Undercover Concealer/172 TL

– NARS – Radiant Creamy Concealer/ 145 TL

– Urban Decay – Naked Skin Weightless Complete Coverage Concealer / 149 TL

– Tatcha – The Pearl / 244 TL

– Kiehl’s – Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30/ 172 TL

– Laura Mercier – Secret Camouflage/ 175 TL

– YSL – Touche Eclat Radiance Perfecting Pen/ 259 TL

– Make Up For Ever – Full Cover, Extreme Camouflage Cream/ 200 TL

– MAC – Pro Longwear Concealer/109 TL

About admin

Check Also

tubidy free 3gp video mp3 download – 2021

tubidy free 3gp video mp3 download – 2021 tubidy free 3gp video mp3 download – …

Leave a Reply