Yüz germe bandı nasıl kullanılır? Kullanıcı yorumları

Yüz germe bandı nasıl kullanılır? Kullanıcı yorumları, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Yüz germe bandı nasıl kullanılır? Yüz germe bandı kullananlar tatmin mu başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Yüz germe bandı nasıl kullanılır? Yüz germe bandı kullananlar tatmin mu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Yüz germe bandı nasıl kullanılır? Yüz germe bandı kullananlar tatmin mu

Yüz gerdirmenin tek yolunun ameliyat olduğunu düşünenler yanılıyor. Japonlar yüz germe bandı veya bandajıyla yapılabilen estetik operasyonun yöntemi buldu. Kulağa gerçek olamayacak zor gelen bu yöntemi deneyen tüm kadınlar çok tatmin olduğunu söylüyor. Peki yüz germe bandı nasıl kullanılır? Yüz germe bandajı nerelerde bulunur? sorularının yanıtı paylaşımımızda.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Herkes pürüzsüz bir cilde ve kusursuz görünmek ister. Bunun için de estetik operasyonlar başvuranların sayısı da bi hayli fazla. Sarkan cildinizi ve yaşlılık izlerinizi kolayuca gidermek isteğe göre birden fazla yönteme başvurabilirsiniz.Anında bir facelift, çok daha genç bir görünüm elde etmek için bi hayli talep görüyor. Buna benzeyen yüz bantları da satış rekorları kırıyor. Uygun maliyetli çözüm, zararlı kimyasallar yahut acı verici enjeksiyonlar kullanılmadan derhal yüzünüzü şekillendiriyor.Bu yüz germe bandı genelde nefes alabilir malzemeden yapılır. hipoalerjenik ve tıbbi derecelidir. Yani ciltte herhangi bir tahrişe, hasara veya alerjik reaksiyona neden olmaz. Japon yüz germe bandını veya yüz geren tokaları bir kozmetik marketten satın alabilirsiniz.

YÜZ GERME BANDI NASIL KULLANILIR?

Yüz germe bandını uygulamadan önce, yüzünüzü yağsız ve su bazlı bir yüz yıkama jeli ile yıkayın. Yüzünüzde herhangi bir yağ yahut makyaj, bant parçasının iyi bir biçimde kavranmamasına ve olabileceken kaymasına neden olabilir. Yüz gerdirme bandını uygulamak istediğiniz yeri seçin. Sarkmış cildinizi toplamak ve yukarı çekmek, bandı yapıştırmak için en iyi yeri belirlemenize yol gösterecektır.

Saç çizgisine yakın bir yere yerleştirmeniz gerekebilir, bundan dolayı kulağın üstü özellikle gözlerin ve yanakların etrafından sarkan kısımları toplamak için iyi bir seçimdir. Bandı yüzünüzün bir tarafına uygulayın ve sıkıca üzerine bastırın. Bandın ipini başınızın arkasına sarın ve saçınızın altına gizleyin.

İkinci bant parçasını diğer tarafa uygulayın, gerekirse ayarlayın. İpi başınızın etrafından çekin ve diğer saç parçasına giden kancayı bulun. Kafanızdaki bant üzerinde güvenli bir çekme oluşturmak için iki tarafı birbirine bağlayın. Bu, anında yüz germe için yüzünüzü geri çekecek olan kuvvettir.

Anında yüz germe bandını gizlemek için saçınızı dikkatlice şekillendirin.

YÜZ GERDİRME KORSESİ NEDİR?

Yüzünüzün V şeklinde, daha ince ve uzun görünmesini sağlamak istiyorsanız yüz gerdirme korsesini kullanabilirsiniz. Japonlar  yüz gerdirme korsesini icat etmişler. Yüz şeklinizin V şeklini almasını istiyorsanız, daha uzun ve ince görünmesini sağlayan bandaj korsesini satışa sunmuşlar. Bu korse, yüzünüzdeki kan dolaşımını hızlandırıyor. Yanak, boyun ve çene kaslarını geriyor. Bu yüz şekillendirici bandaj korseyi düzenli bir biçimde kullandığınız takdirde kısa bir süre için yüzü şekillendirdiğini görecek ve çok şaşıracaksınız.

Bu yüz şekillendirici bandaj korseyi kullanmak için ilk olarak yüzünüzü yıkamanız gerekiyor. Daha sonra yüz şekillendirici bandaj korseyi, yüzünüze doğru ve nizami bir biçimde yerleştirerek takmalısınız. 1 saat kadar bekledikten sonra, korseyi çıkarıp yüzünüzü ılık suyla yıkamanız gerekli. Her gün bu korseyi düzenli olarak kullanmanız tabi ki en iyi sonuçları almanızı sağlar.

About admin

Check Also

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021

tubidy mobile musica gratis para descargar mp3 – 2021 tubidy mobile musica gratis para descargar …

Leave a Reply