TUBIDY ANDROID MP3 DOWNLOAD APP

We have developed the application for downloading videos on Android MP3 and Social media developed by https://ekubet.com for you, our valued music-loving users. Click on the Tubidy picture below and download the download application for free!


Yüz Temizleme Jeli Nedir? Yüz Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır? Cilde Uygun Yüz Temizleme Jeli Seçimi?

Yüz temizleme jeli nedir? Cilde uygun yüz temizleme jeli nasıl seçilir?, Herkese Merhabalar kıymetli kadın takipçilerimizi bu paylaşımımızda Yüz temizleme jeli nedir? Cilde uygun yüz temizleme jeli nasıl seçilir? başlığı altında sizlerin güzelliğinize ve sağlığınıza iyi gelecek bir yazı ile bilgi sahibi olmanızı istedik.. Yüz temizleme jeli nedir? Cilde uygun yüz temizleme jeli nasıl seçilir? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Yüz temizleme jeli nedir? Cilde uygun yüz temizleme jeli nasıl seçilir?

Günlük cilt temizliğinizi kolay bir biçimde yapmak ve cildinizin derinlemesine temizliğini güvenilir bir biçimde sağlamak istiyorsanız yüz temizleme jeli uygun bir ürün olacaktır. Hem kullanımı kolay hem cildi derinlemesine temizleyen bunun yanı sıra bakım yapan yüz temizleme jelini seçmek de bi hayli mühimdir. Peki yüz temizleme jeli nedir? Cilde uygun yüz temizleme jeli nasıl seçilir? Gelin bilikte öğrenelim…

Yüz temizleme jeli, son senelerda bi hayli popülerleşen ve kullanımının alışkanlık haline getirilmesi gerektiği uzman kişiler aracılığıyla söylenen bir bakım ürünüdür. Gün içinde cildin üst tabakasına yerleşen kiri, yağı ve pis havanın derinlemesine temizleyen yüz temizleme jeli kısaca cildin arınmasında büyük rol oynayan bir malzemedir. İster banyo sırasında isteğe göre sabahları uyandığınızda kullanabileceğiniz yüz temizleme jelleriyle alakalı günümüzde bi hayli fazla çeşit yer alıyor. Cildinize fresh bir görünüm kazandırmak için mutlaka destekleyici ürünlerle yüz temizleme jelini her gün düzenli olarak kullanmalısınız. Yüz temizliğinde kullanılan yüz yıkama ürünleri genelde 3 farklı formda olur. Köpük temseyirciler, jel temizleyeciler ve süt temseyirciler. Yüz yıkama jeli önerileri içinde kendi cilt yapınıza uygun olanı bulmalısınız. Cilt temizliğinde özellikle dostlarınızın tavsiye ettiği veya sosyal platformda gördüğünüz ürünleri kullanmamaya özen göstermelisiniz. Peki cilde uygun yüz temizleme jeli nasıl seçilir? Yüz temizleme jeli nasıl kullanılır? Öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

yüz temizleme jeli nasıl seçilir

YÜZ TEMİZLEME JELİ NASIL SEÇİLİR?

Yüz temizleme jelinizi seçerken, ilk olarak kuru veya akneli olup olmadığına göre hangi dokunun size göre olduğunu bilmek mühimdir.Jel yapıdaki yüz yıkama jelleri cildi derinlemesine temizlemek için en ideal formdaki ürünlerdir. Ciltteki kiri ve fazla yağı arındırmak için de etkili bakımlardan biridir. 

Lakin hassas bir cildiniz varsa köpük yapıdaki temseyircileri deneyebilirsiniz. Alternatif olarak yeni nesil micellar yüz temizleme suları da cildi makyajdan temizlemek ve rahatlatmak için iyi bir seçim olacaktır. 

yüz temizleme jeli nasıl seçilir

Sarın alacağınız ürünün düşük maliyetli olmasını istiyorsanız, cildinizin sağlığının bozulmasını da göze almış olmalısınız. Kalitesiz ürünlerde zararlı kimyasallar yüksek düzeydedir. Bu da cildinizin yapısını bozarak, cilt kanserine kadar gidilmesine neden olmaktadır. Uygun fiyatlı ürün almak için indirimleri takip etmeniz daha doğru bir adım olacaktır. Ürünün içinde bulunan maddeler cildinizde yan etkiler yapabilir. Bundan dolayı yüz yıkama jeli alırken içindekiler bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Eğer aksatılırsa, bu sizin cilt sağlığınızı bi hayli derinden etkileyecektir.

Karma cilde sahipseniz; mutlaka süt tarzı temseyirciler kullanmalısınız. Süt içeren temseyirciler yağ dengesini düzenler, cildinizin nefes almasını sağlar. Eğer hassas bir cilt yapınız var ise kesinlikle alkol içeren ürünler kullanmamalısınız. Alkolsüz süt tipi temseyirciler uygun bir seçim olacaktır. En son yağlı bir cilt yapınız var ise jel tipli, köpük ve kükürtlü temseyircileri kullanmalı bu tarz temseyircilerin dışında başka temseyircileri yüzünüze uygulamamalısınız. 

en iyi yüz temizleyen ürün

PEKİ YÜZ TEMİZLEME JELİ NASIL KULLANILIR?

Öncelikle yüzünüzü ılık suyla güzelce yıkayın.

Daha sonra avucunuza jeli alıp tüm yüzünüze ovalayarak sürün.

Köpürterek cildinizi temizleyin. Tekrar ılık suyla durulayabilirsiniz.

EN İYİ CİLT TEMİZLEME JELLERİ

En etkili yüz temizleme jeli

– Garnier Micellar / 24,50 TL

– La Roche Posay Effaclar / 42,90 TL

– Kiehl’s Ultra Facial Cleanser / 169,00 TL

EVDE YÜZ TEMİZLEME JELİ NASIL YAPILIR? 

4 yemek kaşığı sıvı sabun 
4 yemek kaşığı su 
2 tatlı kaşığı badem yağı
2 tatlı kaşığı aloe vera jel 
2 yemek kaşığı gliserin 
8 damla limon yağı 

YAPILIŞI

Sabun hariç diğer malzemeleri blenderdan geçirelim. Daha sonra içine sıvı sabunu ve limon yağını ekleyelim. Bu karışımı bir sprey şişesinin içine koyalım ve gerektiğinde kullanmak üzere serin bir yerden saklayalım.

About admin

Check Also

tubidy engine search mp3 download – 2021

tubidy full movie – 2021 tubidy engine search mp3 download – 2021 one of the …

Leave a Reply